Ужгородка

Новини Закарпаття

Бур’янам бій: з’явились нові гербіциди для захисту зернових

Два гербіциди нового покоління для використання в посівах зернових культур отримали Державну реєстрацію в Україні і стали доступні для наших аграріїв. Інноваційні гербіциди «Квелекс» та «Паллас Екстра» нещодавно почали використовувати фермери в США, Великобританії, Данії, Швеції, Франції, Китаї, Ізраїлі, Канаді.

Так, препарат «Квелекс» застосовують для боротьби з двосім’ядольними бур’янами в озимих, ярих посівах пшениці та ячменю. Другий засіб — «Паллас Екстра» є справжнім кросспектр-гербіцидом, який одночасно контролює більшість широколистих та проблемних злакових бур’янів в посівах пшениці. Обидва гербіциди гнучкі в використанні, високотехнологічні та не мають обмежень в сівозміні, повідомляють в компанії DowDuPont.

«За останні 10 років на ринку гербіцидів для зернових колосових культур не з’являлось нових діючих речовин. Ми вважаємо це науковим проривом наших вчених і пишаємося, що Україна відразу після Сполучених Штатів отримала доступ до новітніх революційних рішень у контролі бур’янів зернових колосових культур, навіть раніше багатьох інших держав, — повідомив керівник сільськогосподарського підрозділу DowDuPont в Україні Сергій Харін.

На відміну від більшості гербіцидів-регуляторів росту, активність діючої речовини «Арилекс Актив» в нових гербіцидах на цільових бур’янах значно менше залежить від температури, тому контроль досягається і при холоді, коли бур’яни ще не ростуть, і в умовах їхнього активного росту. Препарат також знищує деякі види багаторічних бур’янів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору