Ужгородка

Новини Закарпаття

Компанія ViOil отримала кредит в розмірі $80 млн

Промислова група ViOil – один з найбільших виробників та експортерів рослинної олії в Україні, підписала з синдикатом європейських банків угоду про виділення лінії передекспортного фінансування в розмірі $80 млн.

Головним уповноваженим організатором і букраннером синдикованого кредиту виступив голландський ING Bank N. V., який є однією з найбільших фінансових установ у світі, що працює більш ніж в 40 країнах світу.

«Надання цього синдикованого кредиту означає високу довіру до нашої компанії з боку західних фінансових установ. Для нас дуже важливо, що партнери впевнені в стабільності і прозорості нашого бізнесу, — підкреслює фінансовий директор промислової групи ViOil Алла Власюк. — Відкриття лінії предекспортного фінансування дозволило компанії повністю задовольнити потреби в оборотному капіталі на 2017/18 маркетинговий рік і стало черговим кроком ViOil для виходу на європейські ринки капіталу».

В умовах високої конкуренції синдикований кредит дасть можливість компанії ViOil значно зміцнити свої позиціїї на арогринку.

“Оскільки в ViOil завжди дуже зважено підходили до формування кредитного портфелю, та останнім часом компанія суттєво знизила рівень боргових зобов’язань, — вважає директор інвестиційно-банківського департаменту компанії Dragon Capital Михайло Гранчак. — Зараз синдикований кредит для компанії буде вигідним як ніколи. Нещодавно таким чином поступав агрохолдинг Kernel, який є публічною компанією. Тепер ViOil стала другою компанією в своєму секторі, що використовує подібний фінсовий механізм”.

За словами експерта, для голандського банку синдикований кредит також є вигідним.

“ViOil достатньо великий гравець на ринку і стабільний експортер. Тому навіть на стадіїї закладання насіння на зберігання і в заставу банк може наперед прорахувати виручку за контрактом,” – додає Гранчак.

Щодо зисків, які матиме українська компанія, то вони очевидні.

«Таке фінансування дозволить промисловій групі ViOil суттєво збільшити експортні поставки, відкрити нові ринки збуту, зміцнити виробничі потужності та удосконалити своє виробнитво», — зазначає провідний експерт компанії “УкрАгроКонсалт” Ольга Мозгова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору