Ужгородка

Новини Закарпаття

«Київхліб» оштрафовано на 219 тис грн за «Казковий ключик»

Антимонопольний комітет України виявив факти недобросовісної конкуренції «Київхліба» з ДП «Кондитерська корпорація «РОШЕН» та оштрафував столичних кондитерів на 219 тис грн, повідомляє прес-служба АМКУ.

Цей штраф «Київхліб» отримало за те, що для оформлення упаковки кондитерського виробу-торту «Казковий ключик» використало рішення, які дуже схожі на торт «Золотий ключик» виробництва дочірнього підприємства «Кондитерська корпорація «РОШЕН», яке раніше почало використовувати його у господарській діяльності. Як вважають у АМКУ, такі візуальні рішення та схожість назв може ввести в оману споживачів.

До речі, два тижні тому ПАТ «Київхліб» був у аналогічному «брендовому» спорі на іншій стороні та виграв процес. Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету наклало штраф у 10 тис грн на ТОВ «Белларія».

З грудня 2016 року ТОВ «Белларія» без дозволу ПАТ «Київхліб» при виробництві та реалізації торта «Празький з вишнею» та тістечок «Картошка» використовувала дизайн упаковок, які нагадували торт «Празький з вишнею» і тістечка «Бісквітно-кремові» виробництва ПАТ «Київхліб». Добра новина: в ході процесу недобросовісна конкуренція була припинена: ТОВ «Белларія» уклала з «Київхліб» ліцензійний договір на використання промислових зразків, а також упакування для торту «Празький з вишнею» та тістечок «Бісквітно-кремові» за щомісячну фіксовану ліцензійну винагороду (роялті). Саме припиненням порушення й пояснили у Київському обласному територіальному відділенні АМКУ «символічний» розмір штрафу «Белларії», всього 10 тис.грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору