Ужгородка

Новини Закарпаття

Центр партнерської взаємодії АСТАРТИ запрошує до співпраці

АСТАРТА продовжує розвивати екосистемний підхід до ведення бізнесу і створювати взаємовигідне партнерське середовище. У рамках цієї роботи навесні 2020 року було створено Центр партнерської взаємодії, що об’єднав усі сервіси та комерційні програми, які може запропонувати аграріям АСТАРТА, для налагодження більш комплексної та стійкої співпраці.

Компанія вже має тривалу історію успішного співробітництва із сільгоспвиробниками, яка починалася з фінансування вирощування цукрових буряків для поставок на власні переробні заводи. З будівництвом нових потужних елеваторів ми почали надавати послуги зі зберігання і перевалки зерна, а також розвивати форвардні та спотові програми закупівель зернових та олійних культур. Зарекомендував себе серед наших партнерів і бренд ASTARTA Select, під яким ми розвиваємо напрям насінництва (насіння пшениці та сої), агрохімічних досліджень ґрунтів та агрономічного консультування.
Загалом на сьогодні наша компанія сформувала широкий спектр пропозицій та можливостей, якими можуть скористатися аграрії для підвищення ефективності свого виробництва і вигідного продажу врожаю. Це ті сервіси і продукти, які випробувані та використовуються на підприємствах самої АСТАРТИ.

Пропозиції від Центру партнерської взаємодії:

  • спотові закупівлі зернових та олійних культур;
  • форвардна програма закупівель зернових та олійних культур майбутнього врожаю;
  • закупівля та давальницька переробка цукрових буряків;
  • реалізація ЗЗР, добрив, мікродобрив та насіннєвого матеріалу (партнерські програми з виробниками ТМЦ);
  • приймання і зберігання зерна елеваторами АСТАРТИ та надання послуг з доробки та перевалки зерна;
  • надання послуг перевезення автомобілями та залізничним транспортом;
  • проведення аналізів ґрунтів, формування агрохімічних картограм та надання рекомендацій із внесення добрив під заплановану врожайність;
  • IT-модулі AgriChain для автоматизованого управління аграрним бізнесом (управління земельним банком, управління виробничою програмою, моніторинг посівів та аналіз врожайності, управління складськими операціями й логістикою та інші модулі);
  • партнерські програми з провідними банками України;
  • програми страхового захисту сільськогосподарських культур від ПрАТ «Українська аграрно-страхова компанія».

«Ми прагнемо, щоб наш центр став осередком надання послуг і товарів, опорою та підтримкою для сільгоспвиробника на всіх етапах виробничого циклу. Підсилюючи одне одного, ми таким чином розвиваємо екосистемний бізнес, і це одна з найстійкіших та найперспективніших форм партнерства. Умови співпраці — гнучкі та залежать від потреб конкретного аграрія. Ми можемо на вигідних умовах постачати матеріально-технічні ресурси, виробляємо насіння, маємо агрохімічні лабораторії для аналізу родючості ґрунтів, сучасні елеваторні комплекси та логістичний парк, власні IT-продукти для агробізнесу і все це пропонуємо своїм партнерам. Для нас вкрай важливо розвивати довгострокове партнерство, щоб із нами сільгоспвиробник був упевнений у завтрашньому дні таміг розраховувати на всебічну підтримку АСТАРТИ», — говорить керівник Центру партнерської взаємодії Наталія Головань.

Нагадаємо, про те, що компанія Syngenta AG, ADAMA і Sinochem увійшли до складу нової групи з обсягом продажів $23 млрд на рік.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору