Ужгородка

Новини Закарпаття

“Не та вагова категорія”: реакція соцмереж на перемогу Верещук в праймеріз на мери Києва

Депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук перемогла в праймеріз від монобільшості на посаду міського голови Києва. Тож, НАШа Ольга Веремій дізнавалася, як на це відреагували у соцмережах.

Політтехнолог Дмитро Раімов переконаний, що на Верещук чекають дуже напружені три місяці.

“Не та вагова категорія” – аргумент, який важливо сказати про Ірину, що вона керувала містом”, – сказав президент Володимир Зеленський.

“Слуга народу” Гео Лерос не полінувався та загуглив населення Рави-Руської, яке налічує вісім тисяч осіб. За його словами, це менше, ніж працівників в “Київському метрополітені”. В коментарях серед однодумців й колега по фракції Єлизавета Богуцька. Пише: “Звичайно, немає різниці – 8 тисяч або 4 мільйони”.

А от політичний аналітик Андрій Вігірінський опублікував риторичне питання.

“На кого були потрібні праймеріз і це усе, якщо можна було фракцію зібрати для голосування? Бал, який давала соціологія, досить сумнівний. Які рейтинги використовували “слуги”, якщо логіки у виборі немає?”

Політолог пише, що ми маємо фінал, де щасливі усі, навіть мер Києва Віталій Кличко, який отримав комфортного опонента. 

Відтак праймеріз перетворилися на дороге безглуздя, де обирали першого серед рівних. Першу, яку не шкода, як ілюстрація картини на тему політичних вбивств. І не важливо, хто та як голосуватиме, має значення, як порахують. 

“Місію довірили Банковій, а саме підлеглим Єрмака. Ситуація смішна та показує відношення Зеленського до своєї монобільшості, як до порожнього місця”, – зазначив у Facebook депутат VIII скликання Борислав Береза. 

Напередодні один із претендентів на кандидата від “Слуги народу” Олександр Качура вже після “бою” у Парковому схарактеризувати праймеріз як псевдо. Однак і він, і всі переможені привітали колегу у соцмережах. 

Олександр Дубінський взагалі приніс до Ради букет гладіолусів. Коли вчора депутат здавався дещо засмученим, нині вже посміхається на фото. У своєму Instagram Олександр Дубінський пише: “Програв бій, щоб виграти битву”. 

Зокрема, прокурор Давід Сакварелідзе вже готовий вітати Кличка з перемогою. 

“Думаю, Кличка вже можна привітати з перемогою”. 

Журналіст Михайло Ткач навпаки радить після програшу Миколи Тищенка лимони від стресу. 

Проте журналіст Денис Бігус не бачить у цих виборах як такого вибору. 

“Все обертається навкруги облич на білбордах (окрім Тищенка). Але справжні гравці в цих виборах ніде не світяться. І нікому медійно не цікаві. Тому місто програє ці вибори, хто б не сів у крісло мера”. 

Нагадаємо, що Ірина Верещук заявила, що бути на посаді мера Києва – це величезний виклик, але вона йде туди, щоб бути корисною громадянам. Вона закликала своїх колег долучатися і працювати разом, щоб показати, що “альтернатива в Києві є”. Також кандидат у мери заявила, що ніколи не відмовлялася від дебатів.

Як НАШ повідомляв раніше, журналіст Дмитро Гордон заявив, що жоден з кандидатів на посаду мера Києва від “Слуги народу” не зможе перемогти чинного мера столиці Віталія Кличка.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору