Ужгородка

Новини Закарпаття

Захоплення автобуса в Луцьку: поліція передала воду заручникам

Перший заступник голови Національної поліції Євген Коваль передав заручникам, які зараз знаходяться в захопленому автобусі у Луцьку, пакети з водою. Зазначимо, що перші результати переговорів відбулися через 10 годин після захоплення автобуса.

Про це повідомляє заступник голови МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що сьогодні, 21 липня, чоловік під псевдонімом Максим Плохой захопив пасажирський автобус в Луцьку. За різною інформацією, в автобусі знаходиться від 10 до 20 осіб. Чоловік вимагає, щоб топ-чиновники України і олігархи записали відеозвернення зі словами “Я (прізвище, ім’я, по батькові) – терорист в законі”, а президент Володимир Зеленський опублікував відео зі словами: “Фільм “Земляни” 2005 року, дивитися всім”.

Також повідомляється, що чоловік озброєний і можливо заклав вибухівку в автобусі і в ще одному людному місці міста. На місце прибув глава МВС Арсен Аваков. Пізніше Максим Плохой почав дзвонити родичам заручників.

У той же час Володимир Зеленський відреагував на захоплення автобуса в Луцьку. Гарант заявив, що зараз робиться все, щоб ситуація в місті була врегульована без жертв.

Як раніше повідомляв НАШ, заручниця Руслана, яка зараз знаходиться в захопленому автобусі в Луцьку, зв’язалася з журналістами. Жінка говорила про те, що їм дали півгодини часу, щоб влада виконала вимоги Максима Плохого.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору