Ужгородка

Новини Закарпаття

Із захопленого автобуса в Луцьку відпустили трьох заручників

Максим Кривош, який захопив пасажирський автобус в Луцьку, відпустив трьох заручників. Серед них літня жінка, вагітна дівчина і підліток.

“Тільки що перший заступник глави Національної поліції Євген Коваль забрав з автобуса перших трьох заручників. Це літня жінка, підліток і молода вагітна дівчина. Вони вільні”, – повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко.

Нагадаємо, що сьогодні, 21 липня, чоловік під псевдонімом Максим Плохой захопив пасажирський автобус в Луцьку. За різною інформацією, в автобусі знаходиться від 10 до 20 осіб. Чоловік вимагає, щоб топ-чиновники України і олігархи записали відеозвернення зі словами “Я (прізвище, ім’я, по батькові) – терорист в законі”, а президент Володимир Зеленський опублікував відео зі словами: “Фільм “Земляни” 2005 року, дивитися всім”.

Також повідомляється, що чоловік озброєний і можливо заклав вибухівку в автобусі і в ще одному людному місці міста. Пізніше Кривош почав дзвонити родичам заручників.

У той же час Володимир Зеленський відреагував на захоплення автобуса в Луцьку. Гарант заявив, що зараз робиться все, щоб ситуація в місті була врегульована без жертв.

Як раніше повідомляв НАШ, заручниця Руслана, яка зараз знаходиться в захопленому автобусі в Луцьку, зв’язалася з журналістами. Жінка говорила про те, що їм дали півгодини часу, щоб влада виконала вимоги Кривоша.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору