Ужгородка

Новини Закарпаття

Від молока другого сорту не відмовляться

З Нового року повинен був вступити в силу новий державний стандарт на молоко, в рамках виконання Угоди про асоціацією з ЄС.  Тоді молоко від селян, яке розцінюється як другосортне, перестали б приймати переробники сировини.

Нова редакція стандарту України «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» повинна була вступити в силу з 1 січня 2018 року, але запровадження ДСТУ перенесли на 1 липня 2018 року. Про це стало відомо під час засідання підкомітету «Молоко і молочні продукти», яке проходило в Інституті продовольчих ресурсів НААН, передає AgroPolit.

Під час засідання було вирішено доопрацювати редакцію молочного держстандарту  та прийняти пропозицію Мінагрополітики про введення в дію цього стандарту з 1 липня 2018 року.

отже, принаймні до початку наступного літа в Україні залишиться три сорти молока: екстра, вищий і перший. А поки, другий сорт молока, від якого повинні були відмовитися в новій версії ДСТУ, офіційно залишається легальним варіантом при реалізації сировини на промислову переробку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору