Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна знаходиться на межі другої хвилі коронавірусу, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що антирекорд з кількості хворих на COVID-19 за добу та кількість госпіталізованих свідчать про те, що Україна перебуває на межі другої хвилі коронавірусу.

Про це йдеться у прес-службі глави держави. 

“Маємо максимально посилити інформаційну кампанію щодо протидії поширенню коронавірусу. Необхідно донести населенню важливість вжиття заходів особистого захисту, дотримання правил карантину: мінімізації відвідувань місць скупчення людей, відвідування масових заходів”, – сказав президент. 

Зеленський зазначив, що 14 серпня в Україні Covid-19 підтвердили у 1732 громадян. Такі цифри та кількість госпіталізованих свідчать про те, що країна перебуває на межі другої хвилі, тож варто уважніше ставитися до заходів безпеки та карантинних правил.

Нагадаємо, що в Україні за добу зафіксовано ще 1732 інфікованих коронавірусом. Загалом в країні вже 87 872 випадки зараження, 46 797 – вилікувалося (за минулу добу +581). Також відомо про 2011 летальних випадків (+19 за минулу добу). Наразі продовжують лікувати 39 645 пацієнтів.

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні за добу госпіталізували 330 осіб заражених коронавірусом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору