Ужгородка

Новини Закарпаття

Христина Кудлик: прокидатися о 4:00, щоб поставити завдання менеджерам та організувати роботу

Напрям реалізації посівного матеріалу в компанії «Західний Буг» очолює талановитий керівник Христина Кудлик. Вона прийшла на підприємство, не маючи досвіду в агросекторі, але завдяки особистісним якостям змогла організувати роботу важливого відділу потужного господарства.

Landlord разом із компанією «Сингента» підготував проєкт «Я Берегиня. Надихаючі історії жінок і в полі, і в долі», що розповідає про жінок в агрогосподарствах, які досягли висот на різних посадах.

Приватне підприємство «Західний Буг» обробляє 52 000 га і наразі перебуває у фазі активного розвитку. Христина Кудлик керує в компанії відділом продажу насіння. Зокрема, це зернові культури — озима пшениця, озимий ячмінь, яра пшениця, ярий ячмінь, а також соя та горох.

Жива людина

Пані Христина прийшла в «Західний Буг» у той момент, коли в компанії придбали елеватори і повністю оновлювали кадри. Її, випускницю Львівської політехніки, взяли на роботу навіть без досвіду в агросекторі, керуючись двома параметрами. Перший із них власник прокоментував так: «Ти жива людина», а другий: «Ти правильна людина».

Працюючи тут, пані Христина, яка в дитинстві мріяла стати художницею, зрозуміла, що робота в агросекторі – це також творчість. Відділ, який вона очолює, успішно працює завдяки енергійності, цілеспрямованості та відповідальності свого керівника.

«У сезон, коли дуже активно йдуть продажі, постійні дзвінки, коли впродовж робочого дня я не можу відволіктися, мушу прокидатися о 4 годині. Так я маю можливість відповісти на всі листи, поставити завдання менеджерам, організувати роботу, а вже з 8 години ранку – приймати дзвінки і вирішувати поточні питання», – розповідає Христина Кудлик.

Баланс між сім’єю та роботою

Попри напружений графік роботи, Христина Кудлик знаходить час для родини. Пані Христина радіє, що має можливість поєднувати роботу із сімейним життям, вважає, що це спосіб розвантажити себе та переключитися з одного напряму на інший.

«Коли ти живеш лише сім’єю, побутом, то мимоволі, як би не старалася, все одно згасаєш морально, в якийсь момент стаєш незадоволеною, тому що втрачаєш іншу важливу складову – складову саморозвитку, визнання тощо. Так, тебе любить і поважає дитина, чоловік. Але, можливо, в чомусь ти стаєш нецікавою, бо пригнічуєш свій розвиток», – ділиться думками Христина Кудлик.

Пані Христина каже, що після вихідних у сімейному колі береться до роботи «із більшим ривком». Пригадує: коли вийшла з декретної відпустки, то мала відчуття, ніби в неї виросли крила!

«Я була готова літати і все рвати, тому що відбувся такий перерозподіл моєї роботи. Ти десь розвантажився – і себе по-іншому відчув», – розповідає пані Христина.

Нагадаємо, що у проєкті «Я Берегиня. Надихаючі історії жінок і в полі, і в долі» Landlord розповідає відверті історії про жінок в агросекторі, які досягають успіхів у цій нелегкій праці! Сильні та ніжні — вони серед нас.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору