Ужгородка

Новини Закарпаття

Землю необхідно передати в розпорядження громад

Поки аграрна спільнота залишатиметься розпорошеною, у «шулерів» від влади будуть усі карти на руках. Вони кожному обіцяють свої преференції, а в результаті «кидають» усіх.  Про це заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик під час XІІІ-го (чергового) зїзду Аграрної партіїї, який відбувся 17 грудня 2017 року в Києві в палаці «Україна».

Під час обговорення ситуації в країні йшлося про те, що грабіжницьки тарифи, стрімке зростання цін, тотальна корупція в органах державної влади, нищівний податковий прес, рейдерство – сумна реальність, яка позбавляє українців найменшого шансу на повноцінне життя. Все це провокує радикальні настрої в суспільстві. На цьому тлі влада продукує псевдо реформи, які лише погіршують ситуацію в судовій системі, медицині, освіті, науці, пенсійному забезпеченні.

Результатом такої політики стало те, що більшість громадян не довіряють владі. Діїї Президента України негативно оцінюють 79% українців, Кабінеиту міністрів – 76%, Верховної Ради – 88%. Це свідчить про те, що країна потребує повного перезавантаження влади.

На останніх виборах до ОТГ 29 жовтня Аграрна партія посіла третє місце, набравши  12,1% від загальної кількості кандидатів, які висувалися партіями. Депутатами від Аграрної партії стали 419 осіб: від партіїї обрали 319 депутатів і ще 28 партійців, як йшли на вибори як само висуванці. 

У перших виборах до 51 ОТГ, які відбудуться 24 грудня у 17 областях України візьмуть участь 713 кандидатів від Аграрної партії. Ще 11 партійців ідуть на вибори, як самовисуванці. Також партія висуває 8 кандидатів на посади голів ОТГ.

«Ми переконані, що справжній поступ України почнеться з сильних громад. Тож пропонуємо чітку програму дій для розвитку самоврядування в Україні. Головні завдання, які ставить політична сила, лишаються незмінними: «Землю – громадам! Кошти – громадам! Владу – громадам!». Земля за межами населених пунктів повинна бути передана в розпорядження громад, а не корумпованого Держгеокадастру. Добробут громад має забезпечуватись справедливим розподілом податків. 70% коштів повинні залишатися на потреби громади. І лише 30% — передаватись на загальнодержавний рівень. Повноваження громад мають бути розширені», — пояснив програму з якою кандидати ідуть на вибори лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору