Ужгородка

Новини Закарпаття

Політтехнолог про кадрові ротації в Кабміні: Зеленський не самогубець, щоб ставити Гройсмана до влади

Політтехнолог Борис Тізенгаузен прокоментував можливі кадрові ротації в Кабінеті міністрів України.

Своєю думкою він поділився в ефірі на телеканалі НАШ.

За його словами, одна з причин зміни глав міністерств – це голосування за бюджет.

“Де взяли голоси за бюджет? Трішечки Юлія Володимирівна підсипала, Коломойський всією своєю групою дав. Юлія Володимирівна завжди найдорожче продавала свою золоту акцію. Прекрасний політик і парламентер. Зверніть увагу, зараз і Яценюк, і Гройсман щось сильно активно медійно заворушилися. Вони починають “крутитися” над Шмигалем”, – сказав він.

Тізенгаузен зазначив, що найближчим часом прем’єр-міністра Дениса Шмигаля не мінятимуть.

“Усі думають, що Шмигаля мінятимуть найближчим часом. Швидше за все ні. Про міністрів то ми говоримо, а про прем’єр-міністра не говоримо. Це вкрай важливо. Зараз тримається баланс: Ахметов, Коломойський. Де Пінчук, Льовочкін? Виявляється, наш великий прем’єр-міністр (Гройсман – ред.) за словами НАБУ набрав хабарів нерухомістю на 75 млн. Зрозуміло, що Зеленський не самогубець ставити людину, за яким зараз розгорнули таку справу. Яценюк зрозуміло, там теж зі стіною, хоча ці люди думають постійно, що повернуться до влади”, – підкреслив політтехнолог.

Як НАШ повідомляв раніше, парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій не підтримав кандидатуру Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору