Ужгородка

Новини Закарпаття

Кращі ігрові автомати yggdrasil для гри онлайн

Сьогодні онлайн слоти є найбільш популярним різновидом віртуальних азартних ігор. Їх випуском займаються десятки компаній. Одним з найбільш загадкових і цікавих є yggdrasil. Дана компанія заснована на Мальті в 2012 році, але самі розробники зі Швеції. У 2021 року кращі автомати yggdrasil дозволять виграти дійсно великі суми і отримати яскраві емоції від гри на віртуальні кредити. На особливу увагу заслуговують такі ігрові автомати.

Зміст

  • 1Jokerizer – веселий джокер дарує величезні призи
  • 2Golden Fish Tank – слот для любителів дайвінгу
  • 3Cyrus the Virus – самий незвичайний сюжет в гемблінг

Jokerizer – веселий джокер дарує величезні призи

Даний ігровий персонаж добре відомий любителям карткових ігор. Він завжди асоціюється з можливістю зірвати хороший куш. Саме тому однойменний yggdrasil автомат швидко завоював серця українських гемблеров. Хоч в ньому і немає джек-поту, але максимальний виграш становить 8000 монет. За рахунок широкого діапазону ставок (від 0,025 до 20 монет) в Иггдрасиль слот Jokerizer можна застосовувати різні стратегії гри, засновані на теорії ймовірності або математичних прогресіях.

Ігровий процес також дуже захоплюючий за рахунок відмінної графіки і тривимірних візуальних ефектів. Основний фон стилізований під парк розваг, а всі ігрові символи приємно підсвічуються в очікуванні обертання барабанів. Бонусним символом виступає зображення джокера. Оскільки параметр ліній не контролюється гравцем, почати гру в цьому гемблінг проект дуже легко. Для зручності також є автоматичні обертання. Виграшні комбінації збираються не тільки зліва направо, а й у зворотному напрямку.

Golden Fish Tank – слот для любителів дайвінгу

Автомат переносить в красивий підводний світ, де мешкає безліч яскравих рибок. Одна з них справді золота і здатна виконувати бажання гравців, приносячи їм великі виграші. Дана Иггдрасиль гра виконана за класичною схемою з 5 барабанами і 3 горизонтальними лініями. Є такі плюси:

  • бонусні обертання;
  • автоматична гра;
  • Скаттер;
  • дикий символ;
  • бонусна гра.

За рахунок всього цього відсутність статичного і прогресивного джек-поту зовсім не відчувається. Виграші відбуваються дуже часто, що також характерно і для інших yggdrasil слотів. Нудьгувати точно не доведеться.

Як і інші популярні слоти, автомат Golden Fish Tank має широкий діапазон ставок від 0,01 до 50 монет. Максимально можна задіяти 20 активних ліній. Найбільший виграш становить 250 монет за обертання. Перед кожним спіном гравець може зробити додаткову ставку в 5 монет, яка дає можливість отримувати бонусні виплати. Таке щедру пропозицію yggdrasil точно не варто ігнорувати. При появі на екрані 3, 4 або 5 Скаттер гравець отримує 6,8 або 10 безкоштовних обертань відповідно.

Cyrus the Virus – самий незвичайний сюжет в гемблінг

Скарби, пірати, фрукти – все це вже давно набридло гравцям. Саме тому стратегія Иггдрасиль полягала в пошуку чогось нового і цікавого. Шведському розробнику дійсно вдалося здивувати навіть досвідчених гравців. Слот Cyrus the Virus присвячений мікробам, але виграші в ньому дійсно гігантські. Він зумів вивести гемблінг в Україні на якісно новий рівень.

Дуже незвичайний автомат Иггдрасиль Cyrus the Virus дозволяє за одне обертання отримати цілих 20 000 монет, і це при максимальній ставці за все в 4 монети. У ньому також є дикий символ і бонусна гра. Одночасно можна задіяти до 10 ліній для виплат. За рахунок простих правил гри в роботі слота зовсім не потрібно розбиратися. Досить зробити ставку і прокрутити барабани. Саме тому так багато онлайн казино в Україні укладають партнерство Иггдрасиль і розміщують даний слот на своєму сайті.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору