Ужгородка

Новини Закарпаття

Спрощений режим: фермери в ЄС будуть напряму постачати продукти до супермаркетів

Цього тижня Європейський парламент прийняв положення, які дозволять фермерам вести перемовини із супермаркетами, планувати обсяги виробництва та узгоджувати постачання в межах контракту. Ця реформа спільної аграрної політики ЄС була прийнята у вівторок і набере чинності з 1 січня 2018 року, — повідомляє портал sadyogrody.pl.

До теперішнього часу, право на подібні види перемовин мали виробники окремих категорій продуктів, таких, як молоко, оливкова олія, яловичина або крупи. Нові правила дозволять всім представникам сільського господарства в ЄС планувати своє виробництво та узгоджувати обсяги постачання в межах контракту та відповідно до правил конкуренції ЄС.

Представники Парламенту ЄС переконані, що завдяки реформі фермери повинні отримати більш ефективні інструменти для захисту від нестабільності ринку.

Реформа також передбачає нові механізми, що стабілізують доходи фермерів, включаючи компенсацію передбачену у зв’язку з неврожаєм через несприятливі погодні умови, шкідників або хвороби, у випадку із ВРХ. Європейська комісія зможе швидше реагувати на кризові ситуації за допомогою заходів підтримки фермерів.

Також важливим є той факт, що поняття «активного фермера», тобто людини, яка має право отримувати сільськогосподарські субсидії в ЄС стане більш гнучким для всіх країн-членів. Нововведення також зможуть на 50% збільшити розмір допомоги молодим фермерам.

Похожие записиИндийская мудрость: как на экспорте бобовых заработать $6 млрд?Аграрный экспорт Украины превысил $6 млрдНа Полтавщині збирають 80 тонн цукрових буряків з гектараВитрати аграріїв на виробництво збільшились майже на чверть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору