Ужгородка

Новини Закарпаття

Марунич: Як таке трапилося, що в центрі Києва зигують та малюють свастику

Українське суспільство має хвилювати, що в центрі Києва проходить марш, де люди зигують, а правоохоронці навіть не звертають на це уваги.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ експерт з енергетичних питань Дмитро Марунич.

“Мені здається, що українське суспільство повинно хвилювати, що як це так, що в центрі столиці люди зигують. Як таке трапилося, що місяць тому на Офісі президента намалювали свастику і поліція нічого не робила.  По всій видимості Київська міська адміністрація дала добро на цей захід. Ми живемо в дивних реаліях. Якщо КМДА навіть не звертає уваги на те, що люди зигують під контролем поліції, рухаються  в робочий день по вулицях столиці України, вибачте, але я вже не знаю куди далі”, – сказав Марунич.

Також він зазначив, що влада має обов’язково відреагувати на те, що відбувалося під час маршу дивізії СС “Галичина”.

Нагадаємо, що в Києві націоналісти 28 квітня провели марш на честь дня створення дивізії СС “Галичина”. Захід, званий в анонсі “Марш вишиванок”, почався о 18:00 на Арсенальній площі. На акцію прийшли кілька десятків людей. Націоналісти вимагали визнати на офіційному рівні заслуги дивізії СС “Галичина”. Не обійшлося без підпалу фаєрів і кидання петард.

Як повідомляв НАШ раніше, екс-нардеп Валерія Заружко заявила, що марш за СС “Галичину” немає нічого спільного з патріотизмом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору