Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні прогнозують зростання цін на молоко і м’ясо

В Україні прогнозують зростання цін на молочні продукти та м’ясо, проте ціни на сезонні овочі та фрукти вже підвищили.

Подробиці дізнавався НАШ кореспондент.

Згідно з інформацією ООН, ціни на продукти у світі зросли майже вдвічі з початку цього року. В Україні ціни на поточні овочі та фрукти з початку червня 2021 року зросли майже на половину. Наприклад, українська картопля в Польщі дешевша, ніж в Україні.

Як зазначають експерти, ціни в Україні підуть на спад на сезонні овочі та фрукти не раніше, ніж в середини серпня – на початку вересня, але у вересні також зростуть ціни на зернові продукти.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору