Ужгородка

Новини Закарпаття

Соціокультурний центр для переселенців в Харківській області так і не запрацював. Які причини?

У Харківській області місцева влада так і не відкрила соціокультурний центр для переселенців. 

Про це повідомляє телеканал НАШ. 

Зазначається, що місцева влада вже чотири роки поспіль обіцяє для переселенців та ветеранів АТО відкрити у Куп’янську Харківської області соціокультурний центр, для створення якого гроші виділив Всесвітній банк. 

За інформацією нашого кореспондента, даний центр мали побудувати на місці місцевого будинку культури. У такому центрі люди могли б отримувати допомогу щодо перекваліфікації, надання допомоги тим, хто наразі не має роботи та ін.

“Юридично імплементатором та ініціатором проекту виступають представники місцевої влади, ми є тільки його автором, виконавцем у технічної частини та контролю зі сторони громадянської позиції. Але так вийшло, що і бюрократичні всі можливі моменти, небажання, нерозуміння точної проблеми, точної цілі цього проекту – все разом відбилося на тому, що наразі ми не маємо можливості користатися цими послугами, і хаб не відкритий. Хочу зазначити, що ремонтні роботи, які пройшли в хабі, теж під великим питанням. Я від самого початку, коли бачила, що процес пішов не в тому напрямку, була ініціатором процесу, щоб було зроблена технічна будівельна експертиза”, – наголосила активістка Марія Клоповська. 

Поспілкувавшись з місцевою владою, вони терміни відкриття так і не озвучили. 

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що переселенців з Донбасу не цікавить питання мови, їм важливіше вирішити проблему пенсій, житла та навчання.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору