Ужгородка

Новини Закарпаття

Чаплига: Зовнішнє управління вже хрест поставило на Україні і чекає, коли можна буде поділити Крим

Зовнішнє управління поставило хрест на Україні, вони лише чекають можливості, коли можна буде поділити Крим.

Таку думку висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ правозахисник Михайло Чаплига.

“Зовнішнє управління вже хрест поставило на Україні і вони сидять, і чекають, коли станеться щось у Росії, а там же Путін теж не вічний, і коли станеться те, що має статися в результаті зовнішнього управління тут, що сталося з усіма колоніями з яких висмоктували європейські цінності товариші в Європі. Може статися десуб’єктивізація”, – сказав він.

Також він додав, що Крим потрібно зробити областю як і всі інші області України.

“Тут виникає питання Крим український чи буде ділити його Британія з Туреччиною? Вони ж хочуть посилити автономію Криму в Конституції України. Треба зробити областю такою самою як всі решта і це єдине, що може запобігти цим планам і коли ви спробуйте це внести в Конституцію ви такий виття почуєте від Британії, Туреччини і кримських татар”, – розповів Чаплига.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору