Ужгородка

Новини Закарпаття

У гонитві за бонусами від Європи, Україна втрачає власні економічні інтереси, – Лукашев

Україні необхідно перейматися забезпеченням гарантій прав людини та демократичною гарантією. Адже в погоні за якимись бонусами країна втрачає власні економічні інтереси. 

Таку думку висловив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Олександр Лукашев в ефірі телеканалу НАШ. 

“Ми обганяємо всю Європу в питаннях введення санкцій щодо Лукашенка та взагалі Білорусі. Навіщо нам це робити? Необхідно вибудовувати власну проукраїнську позицію. Необхідно перейматися і забезпеченням гарантій прав людини, і демократичною гарантією саме в нашій країні. В погоні за якимись бонусами ми втрачаємо власні економічні інтереси”, – наголосив нардеп.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору