Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна входить в новий тип конфлікту – наше суспільство розсипається, – політолог

Політолог Андрій Єрмолаєв переконаний, що Україна входить в новий тип конфлікту, в якому українське суспільство розсипається.

Таку думку політолог висловив в ефірі телеканалу НАШ.

“Ми входимо в новий тип конфлікту – конфлікту між тим суспільством, ось його і можна назвати глибинним суспільством. Якщо це когось дратує – пострадянським суспільством, яке за цей час багато чого зазнало, але правила життя, за якими встановлюється в країні законодавцями черговими і ось такими, як це пан (Резніков – ред.), вони роблять це життя все більше і більше неможливим”, – сказав політолог.

Крім цього, він зазначив, що втрата Криму – це не тільки вхід туди додаткових військ Російської Федерації, це ще і настрої всередині півострову.

Варто зазначити, що раніше віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що після повернення Криму всіх незаконно переселених росіян чекає видворення.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору