Ужгородка

Новини Закарпаття

Після запуску “Північного потоку-2” фактор безпеки компенсувати Україні буде неможливо, – екс-нардеп

Народний депутат  VIII скликання Олег Петренко переконаний, що після запуску “Північного потоку-2” фактор безпечності Україні компенсувати буде неможливо.

Своєю думкою він поділився в ефірі телеканалу НАШ. 

“Ця дійсно рамкова угода між США та Німеччиною. Про Україну там виключно про економіку та компенсаторні подачки. У сьогоднішній україно-польській заяві абсолютно справедливо акцентується на безпековому факторі, компенсувати який, теоретично, не можливо”, – наголосив Петренко. 

За словами екс-нардепа, російські бойовики зупинилися на території України на певному місці завдяки двом факторам: феноменальному явищу добровольчого волонтерського руху та газовій трубі. 

“Якщо ми згадаємо події 2014-2015 років російсько-української війни, то регулярні російські війська зупинилися там, де вони зупинилися, а не там, де могли зупинитися, виключно завдяки двом факторам. Перший фактор – феноменальне явище добровольчого волонтерського руху, який тоді був. А другий фактор – труба, транзит газу в Європу. Якби військові дії дісталися газової труби, це призвело б до руйнування газогону”, – додав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору