Ужгородка

Новини Закарпаття

Дяченко: Люди стоять на межі бідності. Тарифи ростуть

В Україні люди стоять на межі бідності, влада скорочує соціальні витрати та субсидії для населення.

Про це розповіла в прямому ефірі НАШого телеканалу політичний експерт Олена Дяченко.

“Судячи з настроїв українців, які відображають уже не перший місяць соціологічні компанії, Україна дійсно пікірує у прірву. Люди судять по своєму холодильнику і сімейному бюджету, ростуть ціни. У нас напевно буде вищий показник інфляції, ми скорочуємо всі соціальні витрати, субсидії, у нас ростуть тарифи. Близько 90% людей на межі бідності або за цієї межею за стандартами ООН”, – розповіла Дяченко.

Також вона не згодна з тезисом, якщо немає альтернативи президенту Зеленському, то все у країні добре – це не пов’язані між собою речі.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору