Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Можна по-різному відноситись до Лукашенка, але у Білорусі рівень зарплат вищий

Можна по-різному відноситись до Олександра Лукашенка, але у Білорусі рівень зарплат вищий та соціальний пакет сприятливіший, ніж в Україні.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу політолог Олександр Лазарєв.

“Можна по-різному відноситись до Лукашенка, говорити про те, що він не є демократичним президентом, але потрібно віддати належне тому, що, наприклад, в тієї ж Білорусі рівень зарплат вищий, ніж в Україні, соціальний пакет більш сприятливий, ніж у нашій країні. Необхідно, щоб Зеленський зробив соцпакет кращий ніж в Білорусі, рівень зарплат, життя, знизив рівень злочинності”, – зазначив політолог.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК ; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору