Ужгородка

Новини Закарпаття

ФАО: Виробництво м’яса птиці в світі збільшилось, свинина скорочує розрив

Виробництво м’яса птиці в світі збільшилось на 0,9% чи на 1 млн тон за 2017 рік і сягло 118,2 млн тон. Про це повідомляє УкрАгроКонслат з посиланням на Продовольчу і сільськогосподарську організацію ООН (ФАО).

Тож м’ясо птиці залишається найпопулярнішим у світі. Не відстає свинина: 2017 рік для свинарства закінчився із зростом на 1% і досягло позначки у 117 млн тон. За прогнозами експертів ФАО, свинина й надалі скорочуватиме розрив.

Виробництво м’яса ВРХ у світі теж зросло, та за підсумками 2017 року покаже зростання на 1,7%. З 68,3 млн тонн до 69,5 млн тон. Споживання баранини залишається стабільним на рівні 14,5 млн тон на рік.

А ось найбільші прибутки отримали не всі виробники м’яса. Добре заробили тільки постачальники птиці і яловичини. Тут зростання склало 2% і 2,2 % відповідно.

Збільшенням виробництва м’яса можуть похизуватися США, Бразилія, Росія, Мексика, Індія, Мексика, Аргентина, Туреччина і Таїланд. А ось у Китаї незважаючи на збільшення ринку овець, свиней та ВРХ, ті ж самі результати, що і в попередньому році, через довготривалу епідемію пташиного грипу в країні.  

Відчутно зріс експорт м’яса в США, Тайланді, Аргентині, Бразилії та в Україні, стверджують економісти ФАО. Але в цих країнах пташиний грип теж зіпсував показники року.

Схожі статтіСовладельцу Milkiland N.V. запретили выезжать из Украины из-за долга компан…Заводы Ostchem возобновили производство минудобренийФермери повернули третину витрат на насінняНа Одещині озимі сіють в суху землю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору