Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський: Влада не реагує на дії радикалів, бо зацікавлена у створенні атмосфери страху

Українська влада не реагує на дії радикалів, тому що зацікавлена у створенні атмосфери страху.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу аналітик експертного уряду Валентин Землянський.

“Руйнування інсталяцій – це радикали в черговий раз хочуть звернути увагу на себе, їм ці автомати і декорації до лампочки. Вони показують, що в них є сила, альтернативна держава, яка за своїм баченням і світовідчуттям може наводити порядок у їх розумінні, вони так вважають і будуть так робити. Тому в такому випадку реакція мера, який підтримав Національний корпус – це в тому тренді, протистояння між Офісом президента та головою КМДА. Нічим хорошим для киян це не закінчиться”, – зазначив Землянський.

Також він додав, що українців намагаються залякати.

“Чесно вам скажу, я спокійно реагую на такі речі, бо нас намагаються залякати, держава своєю бездіяльністю у відношенні до таких організацій як Національний корпус, вони роблять вид, що прийдуть хлопчики і розкажуть вам як жити. Таке вже було у 1933 році”, – сказав він.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору