Ужгородка

Новини Закарпаття

Героїзація нацистського військового злочинця Грабця – це кричуща наруга над законами, – Долинський

Член Гестапо Омелян Грабець, чию 110-ту річницю дня народження відзначили мешканці Вінницької області, є нацистським і військовим злочинцем, який свого часу був співучасником масового знищення євреїв.

Про це розповів директор Українського єврейського комітету Едуард Долинський в ефірі телеканалу НАШ.

“Ця історія вже не нова з Омеляном Грабцовим. Кілька вулиць кілька років тому були вже названі, в тому числі, у Вінниці. Наприклад, вулиця Зорге була перейменована в Грабця. Омелян Грабець – це не просто учасник якоїсь визвольної боротьби, це член Гестапо, але не українського, а нацистського”, – сказав Долинський.

Також він зазначив, що Грабець – нацистський і військовий злочинець.

“Омелян Грабець – нацистський, військовий злочинець. Він очолював українську народну допоміжну поліцію і був співучасником масового знищення євреїв в Рівному та Рівненській області. Це його героїзація. Це кричуща наруга над законами України, над моральними цінностями українського народу, над пам’яттю всіх тих, хто загинув в ті роки. Вони були по-звірячому вбиті”, – підсумував Едуард Долинський.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору