Ужгородка

Новини Закарпаття

Медведєва про тиск на телеканал НАШ: У Нацради є політичні мотиви

Журналістка Олеся Медведєва заявила, що національна рада з питань теле- і радіомовлення хоче спробувати позбавити ліцензії телеканал “НАШ” через політичні мотиви.

Свою думку вона виразила у прямому ефірі НАШого.

Варто на початку зазначити, що відповідно до закону України ведучі та редакція каналу не несуть відповідальності за вислови гостей.

“У зону відповідальності журналіста не входить контроль за тим, що говорить гість, тим паче коли це відбувається у прямому ефірі. У цьому випадку Нацрада має зуб на телеканал НАШ, тому вони користуються усіма формальними методами для того, щоб довести справу до суду. Є можливість у телеканалу НАШ чинити опір. Я думаю, що розсудливі журналісти, які проявлять солідарність вони виступлять у вашу підтримку”, – зазначила вона.

За її словами, це однозначно політичні мотиви.

“Це, по суті, лишився єдиний телеканал, який показує по телевізору альтернативну точку зору ніж та, яка є в мейнстримі влади”, – додала журналістка.

  • За показниками телеперегляду за 25 тиждень 2021 року НАШ телеканал входить в ТОП-10 серед загальнонаціональних телеканалів України з такими показниками: Rat – 0,29%, Shr – 2,03% * (ЦА: 18+ (50К +). Аудиторія Києва, також активно дивиться НАШ. Серед всеукраїнських телеканалів, ми на 8 місці з такими даними: Rat – 0,45%, Shr – 3,27% * (ЦА: Київ 18+). * Зазначені в статті результати дослідження ТВ -аудиторія належать ІТК; дослідник – Nielsen, моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 25 тиждень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору