Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв про тиск на телеканал НАШ: Зеленський вирішив всіх політичних опонентів ізолювати

Лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв заявив, що президент Володимир Зеленський вирішив закрити “неугодні” йому телеканали, щоб прибрати конкурентів до наступних президентських виборів.

Таку думку він виразив у прямому ефірі ток-шоу “П’ятниця. Вечір” на телеканалі НАШ.

“За що намагаються позбавити ліцензії телеканал НАШ? Ви всі пам’ятаєте, що члени ТКГ сказали, що Україна заблокувала рішення вести засідання ТКГ у відкритому режимі. Для чого? Щоб приїжджати до нас і транслювати свою версію того, що відбувається, те, що вигідно владі”, – сказав політик.

За його словами, влада намагається монополізувати істину. Він вважає, що це є першим кроком до диктатури.

“Хто з вас телепат? Ви знаєте, що скаже Назаров через п’ять хвилин? Як можна реагувати – зробити зауваження. Зауваження можна зробити нещиро чи не досить яскраво. Що це за судження такі? Де в юриспруденції такі розмиті поняття? Це означає, що або президента хтось навмисно штовхає на нездоланні конфлікти, адже воювати зі ЗМІ ще ні в кого не виходило. Або є друга причина – Зеленському стало страшно, він розуміє, що втрачає владу і відповідальність наступить неодмінно, і він вирішив “закрутити гайки” – усіх політичних опонентів ізолювати, порушити кримінальні справи”, – додав Мураєв.

  • У липні 2021 року телеканал “НАШ” увійшов в ТОП -10 найбільш глядабельних телеканалів України. За результатами телеперегляду за цільовою аудиторією 18+, 50К + ми маємо такі показники: Rat – 0,24%, Shr – 1,74% (ЦА: 18+, 50К +) *. Також, жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У липні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на 8 позиції серед загальнонаціональних мовників України в Києві: Rat – 0,31%, Shr – 2,29% (ЦА Київ 18+) *. * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за липень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору