Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік про парад: Це пафосно, дорого і незмістовно. Ви думаєте, Росія злякалася наших 30-річних літаків?

Парад до Дня Незалежності в Києві виглядав як певний політичний мітинг або фонд для політичних заяв.

Таку думку висловив директор Українського інституту політики Руслан Бортнік в ефірі телеканалу НАШ.

“Це пафосно, дорого і незмістовно. Я люблю паради, я взагалі прихильник парадів. Я вважаю, що паради повинні мати місце. Але 5,5 млрд грн забагато на підготовку до святкування Незалежності. 270 млн грн забагато на такого роду заходів”, – сказав Руслан Бортник.

За його словами, цим військовим парадом президент України Володимир Зеленський хотів показати, що він “сильний”.

“Хотілося б, щоб це був огляд військ повноцінний. А виглядало це як певний політичний мітинг. Не демонстрація навіть сили, як певний фонд для політичних заяв. Як ще один елемент шоу. Ви думаєте, Росія злякалася наших 30-телніх літаків? Або навіть брендованої нової колісної техніки? Зеленський хотів показати, що він сильний, це демонстрація сильної руки”, – сказав Бортнік.

  • У липні 2021 року телеканал “НАШ” увійшов в ТОП -10 найбільш глядабельних телеканалів України. За результатами телеперегляду за цільовою аудиторією 18+, 50К + ми маємо такі показники: Rat – 0,24%, Shr – 1,74% (ЦА: 18+, 50К +) *. Також, жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У липні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на 8 позиції серед загальнонаціональних мовників України в Києві: Rat – 0,31%, Shr – 2,29% (ЦА Київ 18+) *. * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за липень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору