Ужгородка

Новини Закарпаття

Від уряду Шмигаля вже майже нічого не залишилось, – нардеп

Народний депутат України Вадим Івченко заявив, що команду прем’єр-міністра Дениса Шмигаля потрібно прибрати.

Про це він сказав у кулуарах парламенту, трансляцію вів телеканал НАШ.

“Звичайно, соціально-економічна політик має бути змінена. А змінює тільки команда, тобто потрібно цю команду прибрати. Бо від команди Шмигаля вже нічого не залишилось. Тоді чотири-п’ять міністрів змінили, зараз змінять. Це вже не буде уряд Шмигаля. Не зрозуміло, яку політику й програму вони виконують… Мені здається, що уряд просто виконує вказівки Офісу президента й розуміє те, що коли офіс захоче його змінити, він його змінить. Це не правильна позиція”, – зауважив депутат.

Нагадаємо, народний депутат від “Слуги народу” Олег Дунда заявив, що на жовтень планується відставка всього Кабміну з прем’єром Денисом Шмигалем.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору