Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв про поїздку в Сартану: Довелося віддуватися і за Зеленського, і за Шмигаля

Лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв в рамках спецпроекту телеканалу НАШ “Тут наша земля” поспілкувався з жителями Сартани Донецької області. Одне з наболілих питань – коли вони зможуть вибирати собі владу.

Про це політик розповів в ефірі телеканалу “НАШ”.

“Поки вас не було, я за вас віддувався. І не тільки за вас, але і за Зеленського, за Шмигаля – за всіх, кого тільки можна і не можна. Але ми зате вирішили тут і геополітичні питання, місцевого самоврядування. Основне питання – коли вони все-таки зможуть вибирати собі владу? Коли вони зможуть брати участь в політичному житті країни? Коли будуть відновлені будинки, які були зруйновані? Коли припиниться тиск?” – розповів політик.

Крім цього, Мураєв звернув увагу на те, що більшості родичам жителів Сартани довелося виїхати на заробітки за кордон.

“Люди тут боятися камер. Тому що після спроби проведення тут референдуму, тут були величезні “чистки”, нагородження як непричетних і покарання невинних. Тому люди дуже обережні. У багатьох сім’ї перебувають за межами країни. Вони хочуть, щоб повернулися діти”, – підсумував політик.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору