Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна замість розвитку двосторонніх відносин, будує абстрактні відносини з ЄС і НАТО, – політолог

Політичний консультант Максим Карижський заявив, що українська влада повинна виділяти стільки ж часу на обороноспроможність України, як на вступ нашої країни в НАТО та ЄС,

Своєю думкою він поділився у прямому ефірі НАШого телеканалу.

Тема: Зеленський розповів про півгодинну розмову з Байденом щодо членства України в НАТО.

“В 2000-х роках відбувся дуже погане й шкідливе для країни зрушення – замість розвитку двосторонніх відносин з різними країнами, Україна почала будувати абстрактні відносини з об’єднанням. Що таке відношення з Євросоюзом? Євросоюз дуже рухомий об’єкт, який складається з конкретних країн. Ви не можете будувати відносини з ЄС не маючи дружніх, партнерських відносин з впливовими членами Євросоюзу”, – зауважив він.

За словами Карижського, в Україні роками була відсутня американська повістка.

“Можна обговорювати прагнення в НАТО, але це довгий процес. Всі це розуміють. Як багато можна встигнути зробити під прикриттям прагнення в НАТО. Хочеться попросити президента, прем’єра й секретаря РНБО постаратися виділяти на розвиток армії й обороноспроможності країни стільки ж часу, скільки виділяється на безперспективне прагнення вступу в НАТО”, – додав політичний консультант.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору