Ужгородка

Новини Закарпаття

Чаплига: Газ ми відбираємо з транзиту, а в платіжках нам малюють ціну з хабу

Україна газ відбирає з транзиту, а в платіжках вказують ціну з хабу.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу правозахисник Михайло Чаплига.

“В Європі нічого не відбувається з газом, тому що у них фіксовані договори з постачальником. Нова влада України вчить, що ніколи не потрібно говорити напряму з постачальником, тому що у твоїй кишені не буде грошей”, – розповів Чаплига.

Також він додав, що газ ми беремо з транзиту, а ціну у платіжці вказують іншу.

“Де ми купуємо газ? Ми його відбираємо з транзиту, просто фізично відбираємо, а вам малюють у платіжках ціну, те що ми нібито його ганяли. Причому, щоб у платіжці було побільше, малюють цей хаб і рахують цифру на цьому хабі”, – сказав правозахисник.

Зазначимо, що ціни на газ в Європі сягнули історичного максимуму: 810 доларів за тисячу кубометрів.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору