Ужгородка

Новини Закарпаття

Мартиненко про замах на Шефіра: Працювали добре підготовлені люди

Замах на радника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра готували добре підготовлені та мотивовані  люди, які знали як працює автомат та пропрацьовували маршрут.

Про це розповів у прямому ефірі екс-радник міністра МВС Володимир Мартиненко.

“Це працювали не дилетанти, а працювали точно підготовлені  та мотивовані люди. Ті люди, які точно знали як працює автомат, які точно готували цей злочин та пропрацьовували маршрут, вибирали територію і так далі. Тобто говорити про те, що це дилетанти, то точно ні”, – зазначив Мартиненко.

Також він додав, що говорити про те, що правоохоронці працюють не ефективно ще дуже зарано, тому що пройшло мало часу.

“Питання стосовно того, що було метою такого злочину, то тут можна дуже багато дискутувати і відносно тих етапів як цей злочин відбувався. Багато говорять, чому обстрілювали ту чи іншу частину автомобіля. З автоматично зброї, стріляючи чергами і чітко попасти в рухому мішень дуже важко. Друге питання – прослідкувати та ідентифікувати, де знаходиться Сергій Шефір, наприклад, на водійському місці, бо він сам заявив, що періодично керує автомобілем сам, чи на пасажирському місці, так само достатньо важко. Потрібно все-таки розуміти, що це автомобіль тонований і він їде точно не зі швидкістю 10 км за годину”, – розповів він.  

Нагадаємо, під Києвом неподалік села Лісники 22 вересня на Сергія Шефіра скоєно замах.  В автомобіль потрапило понад 10 куль. Водій машини отримав три кульові поранення. Сам Шефір не постраждав.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору