Ужгородка

Новини Закарпаття

Корнійчук: Опалювальний сезон на межі зриву

В Україні опалювальний сезон на межі зриву, тому що міським головам постачають газ за такою ціною, що прийдеться підіймати ціну для людей на 30-40%.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу політичний експерт Дмитро Корнійчук.

“Ключове, що ми сьогодні повинні розуміти, що у нас опалювальний сезон на грані зриву, у нас зараз може взагалі не розпочатися опалювальний сезон. Зараз уже виходять мери міст і заявляють, що вони не можуть розпочати опалювальний сезон, тому що їм продають газ для теплокомуненерго по такій ціні, що вони повинні будуть автоматично на 30-40% в кращому випадку підняти для населення ціну. Для бюджетних організацій продають газ чи не по 30 гривень, і вони не можуть опалювати садочки, школи і так далі. Мери пропонують свої рішення, що потрібно фіксувати ціну і робити компенсацію за минулий рік, за те що вони тримали тарифи”, – розповів Корнійчук.

Також він додав, що тарифи – це свідомий механізм викачування з людей грошей в бюджет, для того, щоб потім влада витрачала їх на свої цілі.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору