Ужгородка

Новини Закарпаття

Таран про контракт Угорщини та “Газпрому”: Українська влада рік спостерігала як готується контракт і нічого не робила

Українська влада рік спостерігала як готується контракт між Угорщиною та “Газпромом” і нічого не зробила.

Про це розповів у прямому ефірі НАШого телеканалу депутат Київської міської ради, “Європейська солідарність” Сергій Таран.

“Українська влада вже рік мовчки спостерігала як будується перемички між Сербією і Угорщиною, саме через неї зараз буде постачатися цей газ. Чому тоді весь рік українська влада не пропонувала вигідніших контрактів Угорщині? Це тільки зараз, коли вже укладений контракт між Угорщиною та “Газпромом” наші чиновники кажуть, що ми могли б їм краще запропонувати. Тому українська влада рік спостерігала як будується перемичка і готується цей контракт і при цьому вона нічого не робила. Для кого це був секрет, що контракт між “Газпромом” і Угорщиною закінчується цього року?”, – сказав Таран.

Також він додав, що українська політика перестала бути проактивною.

“Українська політика за останні два роки перестала бути проактивною, ми завжди лише реагуємо на те, що стається, ми ніколи не граємо наперед, не прогнозуємо подій, а лише реагуємо на те, що вже сталося”, – зазначив він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору