Ужгородка

Новини Закарпаття

Це “злив” спецслужбами – Бурміч про “офшори Зеленського”

Інформацію про офшори президента Володимира Зеленського  розповсюдили спецслужби, тому що журналіст не міг просто дізнатися такі відомості.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу народний депутат від “ОПЗЖ” Анатолій Бурміч.

“Такого зливу інформації не було два роки тому, тому що просто журналіст не може піти і знайти якісь офшори, рахунки – це неможливо, це називається “злив інформації”, перш за все, це злив спецслужбами. Я впевнений, що це натяк на те, щоб Володимир Олександрович готувався, тому що у них є набагато більше. Я думаю, якщо це питання почали, то вони його доведуть до кінця. Ця історія має два закінчення – відставка і перезавантаження всього або повна ізоляція як зробила Північна Корея”, – розповів нардеп.

Нагадаємо, журналісти змогли частково підтвердити інформацію про те, що офшорні фірми Володимира Зеленського та його оточення з 2012 року отримали 40 мільйонів доларів від компаній, пов’язаних з олігархом Ігорем Коломойським. Отримані журналістами документи свідчать, що у 2012 році “кварталівці” зареєстрували понад десяток офшорних фірм.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору