Ужгородка

Новини Закарпаття

Буряченко: Цікаво, що кудись поділись 20 підписів “слуг народу” за відставку Разумкова

Після збору підписних листів щодо відставки спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова в Трускавці на засіданні фракції “Слуга народу”, 20 нардепів відізвали свої підписи.

Таку думку висловив у прямому ефірі НАШого телеканалу кандидат політичних наук Олексій Буряченко.

“Позавчора я чув інформацію публічно від “слуг народу”, що вони зібрали вже 197 голосів і продовжують збирати ще. А потім виявилось, що подали підписних листів, в яких зазначено 176 підписів, а от тепер запитання: де поділось ще 20 підписів? Скоріше за все приблизно 20 народних обранців від “Слуги народу” після підписів своїх в Трускавці чи відізвали, чи викреслили свої підписи”, – сказав Буряченко.

Нагадаємо, що Разумкова відсторонили від ведення пленарних засідань на два дні. “Слуга народу” – 200 голосів за, 6 проти.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору