Ужгородка

Новини Закарпаття

Співак прокоментував відставку Разумкова: Дмитро поводився дуже достойно

Екс-спікер Верховної Ради Дмитро Разумков під час процесу його відставки поводив себе дуже гідно.

Таку думку висловив керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак в ефірі телеканалу НАШ.

“На мій погляд, Дмитро Разумков в ці дні перипетії ввів себе дуже гідно. На сьогодні, мені так здається, у Разумкова сформована достатньо серйозна платформа для політичного майбутнього, для створення своєї політичної кар’єри, команди і так далі. Думаю, що більшість в різних регіонах країни оцінили його поведінку, в якій була гідність, повага до себе та колег. Тому це випробування він пройшов гідно”, – сказав Співак.

Також він додав, що парламент України закінчив своє існування як суть парламентаризму і перетворюється в обслуговуючий персонал Банкової.

Нагадаємо, що Верховна Рада відправила у відставку главу Разумкова. “За” проголосували 284 народних депутата.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору