Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: У питанні газу не про Росію треба думати. Вона то зиму переживе

Російська Федерація в енергетичному сенсі переживе зиму, а Україні потрібно думати про свої проблеми, бо якщо ми не отримаємо газ, то може бути банкрутство окремих секторів економіки.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політолог Олександр Лазарєв.

“Нам потрібно думати своєю головою. Не думати яке нове віяння, що модне, а думати, що економічно доцільно. Те, що ми зараз не отримаємо газ – це буде проблема не просто великих платіжок і нестачі опалення, а це проблема підвищення цін на первинні продукти харчування, економічна проблема, тому що енергоносії є невід’ємною базовою частиною виробництва, тобто це навіть, можливо, банкрутство окремих секторів економіки. А ми думаємо, що там в Росії, а нам не про РФ потрібно думати, Росія в енергетичному сенсі зиму переживе, а що буде у нас – це велике питання”, – зазначив політолог.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору