Ужгородка

Новини Закарпаття

Запрошення на міжнародний бізнес-форум «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі»

17 лютого 2018 року у м. Лодзь, Польща, у рамках міжнародної спеціалізованої виставки «TARGI FERMA» відбудеться міжнародний бізнес форум «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі». Метою Форуму є розгляд шляхів розвитку української економіки та активізація польсько-української співпраці із акцентом на сільське господарство.

Теми, які будуть розглянуті на Форумі:

 

  • Перспективи та можливості для розвитку польсько-української співпраці в аграрній галузі:

 

  • Поточна ситуація, статистика та прогноз розвитку на аграрних ринках Польщі
  • Розмір інвестицій і інвестиційних тенденцій в польському сільському господарстві, з особливим акцентом на проекти, що фінансуються ЄС
  • Економічний ефект інвестицій з фондів ЄС
  • Можливості інвестування в сільське господарство Польщі в рамах Програми розвитку сільських територій (PROW) 2014-2020.

 

  • Інвестиції в аграрну галузь Польщі: досвід українських інвесторів
  • Співпраця між Україною та Польщею: досвід польських інвесторів

 

DLG Agrofood Польща та агроконсалтингова компанія InConventus Group запрошують власників та топ-менеджмент українського агробізнесу до участі у Форумі, що відбудеться:

17 лютого 2018 року о 12:00 — 15:00.

Участь БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації https://goo.gl/forms/q6gqjaQEitYPF0f02

Організатори забезпечують також БЕЗКОШТОВНІ БІЛЕТИ на виставку TARGI FERMA та  ПЕРЕКЛАД під час Форуму, можливість організації зустрічей B2B, участь в бізнес турі на польські агропідприємства.

Довідково: Міжнародної спеціалізована виставка «TARGI FERMA» – найбільший тваринницький захід у Польщі, який щороку слугує площадкою для обміну досвідом та технологіями для 31 000 учасників та понад 250 компаній.

 

Будемо дуже раді вас бачити!

Контакт з організатором:

InConventus Group Sp. z o.o.

Юлія Потапенко

[email protected]

+48 733 137 222

Viber +38 067 292 92 48

Схожі статті10-12 ферваля 2016 года. Международная выставка «Agro Animal Show» 201628 апреля Public Talk «Как Украине стать богатой страной? Глобальная конку…Под парусами успеха – выставка катеров и яхт IBYS 2016!23 июня 2016 г. в НСК «Олимпийский» состоится Украинский форум по энергоэфф…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору