Ужгородка

Новини Закарпаття

МЕЗ “Потоки” почав виробництво нового еко-продукту для харчування 

Новітній маслоекстракційний завод “Потоки” запропонував світу вирішення однієї з глобальних проблем

Фахівці дніпровського заводу “Потоки” запустили виробництво нового продукту. Відтепер на українському ринку з‘явиться екологічний високобілковий соняшниковий концентрат для харчової галузі.

65% людства мають дефіцит білка

За даними ВООЗ понад 65% людства не отримують достатньої кількості білка, який є основою всього живого на планеті. Його дефіцит знижує працездатність, імунітет, погіршує пам‘ять, призводить до проблем із серцевим м‘язом, і навіть до уповільнення росту та розвитку дітей.

Читайте: ​У Німеччині відбудеться найбільша в світі виставка сільськогосподарської техніки – Agritechnica 2022

Окрім того, все більша кількість споживачів відмовляється від білків тваринного походження на користь рослинного, адже при споживанні першого збільшується вироблення інсуліноподібного фактору росту.

З огляду на цю проблему, світовий ринок харчових інгредієнтів шукає нові стабільні за якістю джерела білка без антиживильних факторів. Зростає попит на функціональні, персоналізовані, низькокалорійні продукти харчування, які підійшли б навіть спортсменам, зі збільшеним вмістом корисних речовин.

Здорова інновація в світі рослинних білків – вже в Україні

Новітній маслоекстракційний завод “Потоки” запропонував світу вирішення однієї з глобальних проблем. Високобілковий харчовий соняшниковий концентрат – це дієтичний, низькокалорійний продукт з високим вмістом білка і клітковини, який використовується для виробництва м‘ясної, молочної, борошномельно-круп‘яної, хлібопекарської, кондитерської, консервної та дієтичної продукції. Він містить 60% протеїну на а.с.р. При його виробництві не використовуються хімічні розчинники!

Харчовий соняшниковий концентрат виробляється за допомогою технології холодного пресування, при якому температура не перевищує 45° С. Таким чином зберігаються всі нативні властивості продукту.

Переваги харчового соняшникового концентрату від “Потоки”:

  • рослинний білок;
  • без глютену;
  • без ГМО;
  • без алергенів;
  • приємний запах і смак;
  • дієтична добавка;
  • багатий на вітаміни;
  • веганський;
  • еко-продукт.

Продукт підходить для виробництва хлібобулочних виробів, у тому числі спеціальних сортів, громадського харчування, виробництва дієтичних та веганських виробів, печива, кексів і мафінів тощо.

Соняшниковий концентрат скорочує час утворення та дозрівання тіста і дозволяє створювати смачні вироби з підвищеним терміном придатності, які матимуть високі харчові, біологічні та поживні властивості. Завдяки цьому продукту вологостримуюча здатність хліба стає в 5 разів вища, тому він не черствіє.

Спеціалісти заводу впевнені: здорове харчування – один із основних факторів становлення здорової нації. Тому якість і користь продукції заводу “Потоки” стоять для команди на першому місці.

Довідка. Завод “Потоки” – один із учасників бізнес-об‘єднання корпорації “Алеф”, основою корпоративної стратегії якого є безперервне вдосконалення процесів і впровадження інновацій. Підприємство розташоване у Дніпрі і оснащене високотехнологічним обладнанням для безпечної переробки соняшнику за класичною схемою і  отримання протеїнових концентратів. На базі власного центру інноваційних розробок технологи заводу отримали цінний харчовий соняшниковий рослинний білок, завдяки чому розробляють нові продукти для українського та світового ринків. 

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у Маріуполі відбудеться конференція «Зернова логістика і термінали України».

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору