Ужгородка

Новини Закарпаття

Кучеренко про енергокризу: Ми політично програли, тепер треба банально рятувати людей

В Україні були б точкові відключення електроенергії, якби Білорусь не надала аварійну допомогу. 

Таку думку висловив народний депутат від ВО “Батьківщина” Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу НАШ. 

“Зараз працює 11 ТЕС, а не 14. Вже ми не добираємо приблизно 4000 мегаватів генерацій.  І  в нас немає вугілля і переважній більшості на всіх станціях теплових. Там фізично немає вугілля, тому що вони його не накопичили, бо це збитково для них. І вони правдами, неправдами, як державні компанії, так і приватні не накопичили. Це треба було передбачити задовго, ще влітку, навесні. Влада маніпулювала, дурила і розповідала, що у нас 99,9% готовність до опалювального сезону”, – наголосив нардеп. 

За його словами, Білорусь надала Україні лише аварійну допомогу електроенергії, мова не йде про довгостроковий контракт. 

“Якби вчора не ввімкнули аварійну допомогу з Білорусі, вже б пішли відключення. З Білорусі це тільки аварійне постачання, це не довгостроковий контракт. В цьому випадку питання вже не політичне, це питання виживання української енергосистеми. Як на мене, ми політично програли, а тепер просто треба банально рятувати наше населення”, – додав він.

  • У серпні НАШ втримав першість серед інформаційних телеканалів України. Телеканал “НАШ” серед інформаційних телеканалів – №1 в містах з населенням у понад 50 тисяч. За результатами телеперегляду, за цільовою аудиторією 18+, 50К + показники наступні: Rat – 0,26%, Shr – 1,79% (ЦА: 18+, 50К +) *. Жителі столиці традиційно вибирають НАШ. У серпні 2021 року високі рейтинги зафіксували телеканал на першій сходинці серед інформаційних мовників в Києві: Rat – 0,27%, Shr – 2,81% (ЦА Київ 18+) *. Традиційно, “НАШ” лідер в рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,44%, Shr – 2,81% (ЦА Кабель 18 +) * Зазначені в статті результати дослідження ТВ-аудиторії відносяться ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за серпень 2021 Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору