Ужгородка

Новини Закарпаття

Дилерська зустріч LEMKEN

Першого лютого «ЛЕМКЕН-Україна» організувала зустріч за участю всіх 9 українських та 2 молдавських дилерів компанії LEMKEN з метою обговорити підсумки 2017 року. Вперше на заході в такому форматі був присутній генеральний директор LEMKEN GmbH & Co. KG Ентоні ван дер Лей. І це не дивно, адже в минулому році в Україну було відвантажено техніки та запчастин LEMKEN на суму близько 30 млн. євро, через що наш ринок зайняв третє місце серед країн експорту компанії та четверте за обсягом її збуту. Пан ван дер Лей поділився із присутніми інформацією про досягнення фірми в цілому та в різних регіонах світу, таких як Північна Америка, Китай, а також розповів про тенденції розвитку аграрних ринків та плани на майбутнє.

Однією з тем для обговорення на зустрічі стала презентація оновленого прайс-листа компанії. З 2018 року українським аграріям доступні до замовлення нові сівалки Солітер 25, рестайлінгові обприскувачі Примус та Альбатрос, чотирьохбалковий інтенсивний стерньовий культиватор Карат 12. Окрім того було анонсовано завезення двох просапних сівалок LEMKEN Азурит 9 для проведення демонстраційних посівів як на території України, так і Молдови. Завершився захід представленням маркетингових заходів в 2018 році за участі «ЛЕМКЕН-Україна».

Як і минулі рази в цьому році також не обійшлося без церемонії нагородження. За результатами роботи в 2017 році ТОВ «Ерідон ТЕХ» було визнано Лідером з імпорту. Найбільшу суму товарів з логотипом LEMKEN продав «Агротехсоюз», за що був удостоєний звання Лідер з продажів. До речі, цю високу планку «агротехсоюзівці» утримують вже декілька років поспіль. Вже традиційно лідером з продажу запасних частин та комплектуючих став давній та надійний партнер LEMKEN компанія «Конкорд ГЕЙ». Дуже стрімкий приріст продажів у минулому році показав молодий харківський дилер «Укрфармінг», який в результаті отримав нагороду за кращу динаміку розвитку. Фірма «А-Тера» вже вкотре підтвердила свій хист продавати весь модельний ряд, що не завжди під силу навіть найсильнішим, за що і була нагороджена у відповідній номінації. З поміж двох дилерів на території Молдови лави першості зайняв «Вадалекс-Агро». За ефективну співпрацю та надійні партнерські відносини подякували компаніям «ЛАН», «Інтертехінвесту», «Агроресурсу», «Агро-Темп» та «Діазтех».

По закінченню зустрічі представникам дилерів була презентована книга LEMKEN, яка була удостоєна найвищої нагороди в Німеччині German Design Award 2018. Інтерв’ю з генеральним директором LEMKEN GmbH & Co. KG Ентоні ван дер Леєм читайте в лютневому номері LANDLORD.

1 з 10


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору