Ужгородка

Новини Закарпаття

У разі повномасштабного вторгнення Росії, більшість депутатів одразу втечуть, – екс-нардеп

У разі повномасштабного вторгнення Росії в Україну, більшість народних депутатів одразу втечуть.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-нардеп Юрій Левченко.

“У разі повномасштабного вторгнення в Україну Росії, я переконаний в тому, що більшість народних депутатів втечуть, тому що вони не працюють в інтересах українського народу, а працюють на самозбагачення. Це показник того, які люди знаходять у Верховній Раді, це сумний наслідок того, що на 31 році нашої Незалежності, на жаль, люди обирають слуг олігархії, а не слуг своїх власних інтересів  і поки це не зміниться, то глобально очікувати чогось не варто”,- сказав Левченко.

Нагадаємо, що перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що у разі російської агресії проти України Верховна Рада готова зібратися за пару годин, аби ввести воєнний або надзвичайний стан.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору