Ужгородка

Новини Закарпаття

Проведення прес-марафону Зеленського пов’язують з подіями на Майдані, заплановані на 1 грудня, – Шуфрич

Народний депутат від “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич пов’язав позапланове проведення прес-марафону президента України з подіями у центрі Києва, які були заплановані на 1 грудня.

Такою думкою парламентар поділився в ефірі телеканалу НАШ.

“Не можна було проводити прес-конференцію в такому форматі, непідготовленим. Наслідки будуть. Такі прес-конференції зазвичай анонсуються за місяць. Експерти це пов’язують з одним – із можливими подіями 1 грудня”, – розповів нардеп.

Також парламентарій зазначив, що 1 грудня у центрі Києва було заплановано традиційні заходи на честь подій на Майдані 2013 року.

“Кажуть, це пов’язано з подіями 2013 року. Була інформація, що це буде початок нового Майдану. Мені здається, Зеленський негайно з’явився серед журналістів, щоб вирішити питання саме 1 грудня”, – підсумував Нестор Шуфрич.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору