Ужгородка

Новини Закарпаття

До Зеленського дійшло, що міжнародна політика – це не шоу, і честь тут ні до чого, – екс-секретар РНБО

Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк розповів, що, на його думку, до президента Володимира Зеленського дійшло, що гонор, окрім нього, ніхто не цінує, тому він і  не відреагував на те, що американський президент Джо Байден перед розмовою з Володимиром Путіним обговорив з лідерами Німеччини, Італії, Франції і Британії ситуації на кордоні України. 

Про це Данилюк розповів в ефірі телеканалу НАШ. 

“Зеленський два роки назад і зараз – це дві різні людини. Два роки тому – вперед туди, зараз – на 160 градусів. З такими позиціями важко якось формувати спільне бачення. Хто знає, що завтра в голову прийде. Тому це пояснюється, чому Зеленський не відреагував. Тому що до нього нарешті дійшло, що гонор, окрім нього, ніхто не цінує. Він вже і звертався до всіх кандидатів в канцлери Німеччини. Ну, він вже такого наробив. І нарешті йому пояснили, що це не шоу, а міжнародна політика. І за кожне слово треба відповідати”, – сказав Данилюк. 

Також екс-секретар РНБО додав, що президент України не став грати на власний рейтинг на п’ять хвилин, щоб потім втратити країну. 

“Він, я думаю, зараз дуже добре розуміє, що це є важлива зустріч. Тому грати на власний рейтинг на п’ять хвилин, щоб потім втратити країну. Можливо, він вже переріс той момент, ту стадію, трошки подорослішав”, – підкреслив Олександр Данилюк. 

Нагадаємо, президент США Джо Байден перед відеоконференцією з президентом РФ Владіміром Путіним обговорив ситуації на кордоні України із лідерами Італії, Франції, Німеччини та Великої Британії. Лідери підкреслили свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Також Білий дім і Кремль підтвердили проведення розмови лідерів США та Росії у форматі відеозустрічі на 7 грудня о 17:00 за київським часом. 

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору