Ужгородка

Новини Закарпаття

Загородній: Українці живуть у режимі рожевого поні – ніхто не хоче нам добра

Політтехнолог Тарас Загородній заявив, що Україні варто покладатися лише на саме й відстоювати власні національні інтереси. За його словами, українські партнери не бажають нам добра.

Свою думку він виразив в ефірі телеканалу НАШ.

“У нашої держави й у людей такий комплекс неповноцінності. Люди коментують перемовини Байдена та Путіна й всі моляться, вірять, що існує чарівник у блакитному вертольоті. Треба спокійніше до цього ставитися. Треба відмовляти американцям, британцям, німцям й росіянам, якщо це не відповідає нашим національним інтересам. Ми не сто доларів, щоб всім подобатися. Проблема в тому, що українці досі живуть в режимі “рожевого поні”. Ми думаємо, що всі навколо хочуть нам добра, але це не так”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору