Ужгородка

Новини Закарпаття

Телеканал “Наш” першим в Україні запроваджує регулярне самотестування на коронавірус

Телеканал «Наш»  першим в Україні переймає європейську практику та запроваджує на каналі регулярне самотестування на Covid-19.

Журналісти телеканалу використовують для самотестування інноваційні експрес-тести «Мілістан»  в спеціальній обладнаній кімнаті. Кореспондент телеканалу першою проводить процедуру:

«Обов’язково використовуємо антисептики і вже чистими руками розпаковуємо тест. Беремо пробу з носових проходів і вставляємо тест-ручку до спеціального буферу і чекаємо на результат. Мій результат негативний,  тому я впевнена у тому, що не наражаю на небезпеку нікого із гостей студії, чи своїх колег. Завдяки «Мілістану» сьогоднішній ефір пройде без стресів. Перед ефіром нашим гостям пропонують зробити тест, усіх охочих проводжають до тестувальної кімнати», – розповідає журналіст.

Тестувальну кімнату відвідують і свідомі ведучі та гості телеканалу.

«Ми щодня зустрічаємося з різними людьми, які приходять до нас у гості, я маю на увазі експертів. Експерти, в свою чергу, заходять не на один канал, тому такий ланцюжок зустрічей з усіма, він доволі великий. Коли, наприклад, тест можна зробити дуже швидко і дуже швидко отримати результат, то, напевно, це безцінно», – зазначає ведучий Олександр Сказкін.

Команда телеканалу «Наш» вкотре показала злагоджену роботу заради якісних, а головне безпечних ефірів. Особливо напередодні новорічних святкувань,  які кожен українець хоче зустріти здоровими та щасливими.

Нагадаємо, що головна відмінна риса експрес-тесту Мілістан, це максимально спрощена та комфортна процедура тестування, а також швидкий результат – лише через 15 хвилин.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору