Ужгородка

Новини Закарпаття

Плотніков: Безглузда справа проти Порошенка лише знизить рейтинг Зеленського

Заслужений економіст України, народний депутат України V-VI скликань Олексій Плотніков вважає, що обвинувачення Генпрокуратури у держзраді п’ятого президента Петра Порошенка може лише понизити рейтинг чинного президента Володимира Зеленського.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Ми всі пам’ятаємо скільки було викликів на допити Порошенка – більше 30 кримінальних проваджень й нічим це не завершилось. Щось можливо в’яло це проходить, більшість – позакривали.  Дійсно, якщо це народний депутат, колишній президент, то прокуратура повинна бути впевнена на 100%, повинен підписувати генеральний прокурор. Принаймні вона не повинна казати, що на ще одну підозру матеріалів, що вона поїхала у відпустку. Це з самого початку знижує якість матеріалів. Легше взагалі це не починати, бо це буде вада для чинної влади, якщо влада не змогла навіть процесуально провести. Вони роблять щось таке, що ще більше знизить рейтинг (Зеленського, – ред.)”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору